Pazar, 07 Mart 2021


Değerli Meslektaşlarımız

Kurumumuza Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Sayın Erhan Ümit EKİNCİ makamında ziyaret edilmis ve kendisine başarı dileklerimiz iletilerek samimi bir sohbet gerçekleştirilmiştir.

Devamını oku: Genel Müdür Yardımcımız Sn. Erhan Ümit EKİNCİ Ziyareti

Değerli Meslektaşlarımız
IFAIMA ( Uluslararası AIM Dernekleri Federasyonu) tarafindan Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Sultan CALTEPE

Devamını oku: Sultan CALTEPE EUR/NAT (Avrupa/Kuzey Atlantik) Bölgesi Başkanı

 

Değerli Meslektaşlarımız;
 
Ulastirma ve Altyapı Bakanımiz Sayın Adil Karaismailoğlu 15 Mayıs Dünya AIM günu adina bir kutlama mesaji yayinlamistir.
 
Kendilerine tüm meslektaslarimiz adina cok tesekkur ederiz.
 
Saygilarimizla
TAIMA Yönetim Kurulu
 

 

 

 

Türkiye, son yıllarda sivil havacılıkta büyük bir aşama ve mesafe kaydetmiş, dünya nezdinde saygı uyandıran bir noktaya ulaşmıştır. DHMİ olarak biz de asrın projesi İstanbul Havalimanı gibi tüm dünyada hayranlık uyandıran havacılık projelerini hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyor; daha büyük hizmet ve eserler için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

“Uçuş emniyeti, havacılık bilgi yönetimi ile başlar” düsturu ile gece gündüz hizmet veren AIM personelimizin bu başarılardaki katkısı büyüktür.

Alanında uzman, birikimli, fedakâr arkadaşlarımızın 7/24 mesaileri sayesinde havacılık bilgileri hızlı, eksiksiz ve doğru bir şekilde ilgili birimlere aktarılmakta, böylece emniyetli bir hava seyrüsefer hizmeti mümkün hale gelmektedir.

Covid-19 dolayısıyla zor bir süreçten geçen havacılığımız, milletimizin kararlılığı ve havalimanlarımızda uygulanmaya başlanan üst düzey önlemler ile normalleşme sürecine girmiştir. Pandemi öncesi Avrupa’nın zirvesindeki havacılığımızın özlediğimiz başarılarla dolu ikinci baharı yakındır.

Bu duygularla, uçuş emniyetimizin arkasındaki güçlü kadro AIM personelimizin 15 Mayıs Dünya Havacılık Bilgi Yönetimi Günü’nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Hüseyin Keskin
DHMİ Genel Müdürü v​e
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Genel Sayın Mudurumuz Hüseyin KESKİN 'de günumuzun anisina hazirlattigi bir video ile kutlama mesaji yayinlamiştir.
Kendilerine tüm meslektaslarimiz adina cok tesekkur ederiz.
 
Saygilarimizla
TAIMA Yönetim Kurulu
 
 
Türkiye, son yıllarda sivil havacılıkta büyük bir aşama ve mesafe kaydetmiş, dünya nezdinde saygı uyandıran bir noktaya ulaşmıştır. DHMİ olarak biz de asrın projesi İstanbul Havalimanı gibi tüm dünyada hayranlık uyandıran havacılık projelerini hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyor; daha büyük hizmet ve eserler için gece gündüz demeden çalışıyoruz. “Uçuş emniyeti, havacılık bilgi yönetimi ile başlar” düsturu ile gece gündüz hizmet veren AIM personelimizin bu başarılardaki katkısı büyüktür. Alanında uzman, birikimli, fedakâr arkadaşlarımızın 7/24 mesaileri sayesinde havacılık bilgileri hızlı, eksiksiz ve doğru bir şekilde ilgili birimlere aktarılmakta, böylece emniyetli bir hava seyrüsefer hizmeti mümkün hale gelmektedir. Covid-19 dolayısıyla zor bir süreçten geçen havacılığımız, milletimizin kararlılığı ve havalimanlarımızda uygulanmaya başlanan üst düzey önlemler ile normalleşme sürecine girmiştir. Pandemi öncesi Avrupa’nın zirvesindeki havacılığımızın özlediğimiz başarılarla dolu ikinci baharı yakındır. Bu duygularla, uçuş emniyetimizin arkasındaki güçlü kadro AIM personelimizin 15 Mayıs Dünya Havacılık Bilgi Yönetimi Günü’nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
 

 

Değerli Meslektaşlarımız;
 
15 Mayis Dünya AIM günü kapsamında Dernek Yönetim Kurulumuz tarafından Genel Müdür Yardimcimiz Sayin Yunus Emre AYÖZEN ziyaret edilmiş ve kendilerine meslegimize sağladigi desteklerden dolayi Teşekkür plaketi verilmiştir. Ayrica Hava Trafik Kontrol Merkezindeki meslektaşlarimiz ziyaret edilerek günümüz kutlanmıs ve kendileri ile hasbihalde bulunulmustur.
 
Sayın Genel Müdür Yardımcımız Yunus Emre AYOZEN'de meslektaşlarımizin günunu yayinladigi bir mesajla kutlamistır.
Kendilerine tüm meslektaslarimiz adina cok tesekkur ederiz.
 
" Information provides power but Aeronautical Information provides safety "
 
Saygılarımızla
TAIMA Yönetim Kurulu
 
 
15 Mayis Dünya AIM günü kapsamında Dernek Yönetim Kurulumuz tarafından Genel Müdür Yardimcimiz Sayin Yunus Emre AYÖZEN ziyaret edilmiş ve kendilerine meslegimize sağladigi desteklerden dolayi Teşekkür plaketi verilmiştir. Ayrica Hava Trafik Kontrol Merkezindeki meslektaşlarimiz ziyaret edilerek günümüz kutlanmıs ve kendileri ile hasbihalde bulunulmustur.   Sayın Genel Müdür Yardımcımız Yunus Emre AYOZEN'de meslektaşlarımizin günunu yayinladigi bir mesajla kutlamistır. Kendilerine tüm meslektaslarimiz adina cok tesekkur ederiz.