Pazartesi, 18 Şubat 2019

 

Değerli Meslektaşlarımız,
 
Bu yıl Ramazan ayı dolayısıyla Global AIM Günü adına düzenleyeceğimiz gala yemeğimizin tarihi erkene alınarak 26 Nisan Cuma akşamı yapılması kararlaştırılmıştır. Devamını oku: 2019 Yılı Global AIM Günü Gala Gecesi
 
Değerli Meslektaşlarız;
 
Antalya Bilim Üniversitesi - ELBA Havacılık Enstitüsü tarafından düzenlenen 2018 “Yılın Havacısı” ödül töreninde, Antalya AIM Ofisi çalışanlarımız adına Antalya AIM Şefimiz Hakan AYAN sahneye davet edilerek patch takılmak suretiyle onore edilmiştir. Ülkemizden 300 civarında havacılık duayeninin iştirak ettiği, sunuculuğunu Pilot Üner BEKÖZ'ün gerçekleştirdiği tören ile ilgili olarak meslektaşımız Hakan AYAN "Antalya Aim olarak Türkiye de ilk kez Böyle bir törende Aim çalışanları olarak fark edilmenin gururunu yaşadık. Bu konuda onere edilelen tek kamu birimiydik. Heyacanlı da olsa bir kaç kelime etmeye çalıştık. Meslek hayatımın en ilginç anını ve  fark edilmemizi sağlayan ekibime teşekkur ederim. Bu gurur hepimizin.." cümleleriyle hislerini paylaştı. 
 
Derneğimiz ve çalışanlarımız olarak bizde Antalya AIM ofisindeki çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.
 
Saygılarımızla
TAIMA Yönetim Kurulu
 

Değerli Meslektaşlarımız


4th IFAIMA EUR/NAT AIM Uzmanları Toplantısı derneğimizin girisimleri ile Kurumumuz ve Derneğimiz ev sahipliğinde Hava Trafik Kontrol Merkezi tesislerinde gerçekleştirilmiştir. AIM ve AIM personeli ile ilgili pek çok konularda verimli tartışmalar yapılmış ve Kurumumuzca gelistirilen ve yürütülen projeler hakkinda bilgindermelerde bulunulmuştur.


Saygılarımızla
TAIMA Yönetim Kurulu

 

 

 

Değerli Meskektaşlarımız;

1 Ocak 2018’de başlayan “33. ve 34. Dönem Temel AIM Kursu” başarıyla tamamlanmıştır. Havacılık Eğitim Dairesi Başkanı İsmail Togay, Hava Seyrüsefer Dairesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Cinkılıç ve 33. Dönem Temel AIM Kursu birincisi Mehmet Fatih Yavuz’un konuşmalarının ardından kursiyerlere diplomaları ve teşekkür belgeleri takdim edilmiştir.

Biz de aramiza katilan arkadaslarimiza tekrar hoşgeldiniz diyor meslek hayatlarında başarılar diliyoruz.

TAIMA Yönetim Kurulu

 

 

 

Kıymetli Mesai Arkadaşlarım;


İmzasını attığı birbirinden güzel eserler, dev yatırımlar ve Cumhuriyet tarihinin en büyük projeleriyle havacılığın parlayan yıldızı Devlet Hava Meydanları İşletmesinin 85. Kuruluş Yıl Dönümünü idrak etmenin mutluluğu içindeyiz.


Bu büyük gurur gününe Türkiye’nin göz bebeği kuruluşumuzu küresel bir marka olarak taşımaktan kıvanç duyuyoruz.

Devamını oku: GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN FUNDA OCAK`IN 85. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI