Çarşamba, 16 Ekim 2019

Değerli Meslektaşlarımız,
Genel Müdürlük Havacılık Bilgi Yönetimi Şube Müdürlüğüne atanan meslektaşımız sayın Huriye Seçil ÜÇPINARLAR hanımefendi makamında ziyaret edilmis ve kendisine başarı dileklerimiz iletilerek samimi bir sohbet gerçekleştirilmiştir.

Saygılarımızla,
TAIMA Yönetim Kurulu

 

Türkiye, son yıllarda sivil havacılıkta büyük bir aşama ve mesafe kaydetmiş, dünya nezdinde saygı uyandıran bir noktaya ulaşmıştır. DHMİ olarak biz de asrın projesi İstanbul Havalimanı gibi tüm dünyada hayranlık uyandıran havacılık projelerini hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyor, daha büyük hizmet ve eserler için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

“Uçuş emniyeti, havacılık bilgi yönetimi ile başlar” düsturu ile gece gündüz hizmet veren AIM personelimizin bu başarılardaki katkısı büyüktür. Alanında uzman, birikimli, fedakâr arkadaşlarımızın 7/24 mesaileri sayesinde havacılık bilgileri hızlı, eksiksiz ve doğru bir şekilde ilgili birimlere aktarılmakta, böylece emniyetli bir hava seyrüsefer hizmeti mümkün hale gelmektedir. Kendilerine minnettarız.

Bu duygularla, uçuş emniyetimizin arkasındaki güçlü kadro AIM personelimizin 15 Mayıs Dünya Havacılık Bilgi Yönetimi Günü’nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Mehmet ATEŞ
DHMİ Yönetim Kurulu Başkan
ve Genel Müdür Vekili

 

 

 

 

Değerli Meslektaşlarımız

DHMİ Genel Müdürlüğü
Hava Seyrüsefer Dairesi Başkanlığı Havacılık Bilgi Yönetimi Şube Müdürümüz Sn. Azim BUL emekli olmuştur. Görevi süresince Havacılık Bilgi Yönetimi camiasına vermiş olduğu hizmetlerden ve mesleğimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder; emeklilik hayatında sağlık ve mutluluklar dileriz.

Saygılarımızla,TAIMA Yönetim Kurulu

 

 

 

Değerli Meslektaşlarımız
8 Mart Cuma günü Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Vekilimiz Sayın Mehmet Ateş Yönetim Kurulumuzca makamlarinda ziyaret edilmiş, yeni görevinde başarı dileğinde bulunulmuştur.
Saygılarımızla
TAIMA Yönetim Kurulu

 

Değerli Meslektaşlarımız,
 
Bu yıl Ramazan ayı dolayısıyla Global AIM Günü adına düzenleyeceğimiz gala yemeğimizin tarihi erkene alınarak 26 Nisan Cuma akşamı yapılması kararlaştırılmıştır. Devamını oku: 2019 Yılı Global AIM Günü Gala Gecesi