Pazartesi, 18 Şubat 2019

Değerli Meslektaşlarımız

07.02.2018 tarihinde Havacılık Eğitim Dairesi Başkanımız Sayın İsmail TOĞAY yönetim kurulumuzca makamında ziyaret edilmiştir. Samimi bir ortamda geçen görüşmemizde Eğitim Dairesi Başkanlığı olarak kendilerine başarı dileklerinde bulunulmuş; kurumumuzun her alanda kendisine düşen görevi başarıyla, standartlara uygun olarak yerine getirmesi için eğitimin gerekliliği ve her DHMİ çalışanının kurumsal kimlik kazanmasının önemine binaen AIM çalışanları olarak kendimize düşen görevi  layıkıyla yapacağımız belirtilmiştir.

 

Geleceğimiz olarak gördüğümüz, KPSS sınavında başarı göstermiş, iki sınıf halinde eğitim görmekte olan stajyer AIM Memurlarımız ziyaret edilmiş kendilerine derneğimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi verilmiş olup yeni meslektaşlarımız da yakın ilgi göstererek derneğimizin yeni üyeleri olmuşlardır. Kendilerine hem eğitim süreci hem de hayatları boyunca başarı dileklerimizi tekrarlıyoruz.

Aynı gün içerisinde Hava Trafik Kontrol Merkezi Başmüdürü Sn. Şükrü TARHAN ve HTKM Havacılık Bilgi Yönetimi Müdürü Sn. Murat CAN makamlarında ziyaret edilerek genel havacılık ve gündem konularımız hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Bu vesile ile Unvan Değişikliği, Havacılık Bilgi Yönetimi Personeli Lisans ve Derecelendirme Yönetmeliği (SHY 65-07)’de yapılması düşünülen dil değişikliği ve bizi yakından ilgilendiren diğer konu başlıklarımızın da takibinin yakinen yapıldığını belirtmek isteriz.

Saygılarımızla

TAIMA Yönetim Kurulu