Pazar, 07 Mart 2021

Seyrüsefer Dairesinin bağlı bulunduğu Genel Müdür Yardımcımız Mehmet ATEŞ, Seyrüsefer Daire Başkanımız Mustafa KILIÇ, Seyrüsefer Daire Başkan Yardımcımız Rıdvan ÇİNKILIÇ, İnsan Kaynakları Daire Başkanımız Selahattin YİĞİT Beyler ile yapılan görüşmelerde başta "Havacılık Bilgi Yönetimi Lisans ve Derecelendirme Yönetmeliği" ve personel alımı olmak üzere mesleğimizle ilgili konularda görüş alışverişinde bulunulmuştur. Son derece sıcak ve samimi bir hava içerisinde geçen görüşmelerde lisans ve personel alımı ile ilgili yakın zamanda olumlu netice alınacağı belirtilmiştir. Ayrıca mesleğimizin kalitesinin artırılmasına yönelik yürütülecek tüm çalışmalarda değerli yöneticilerimizin desteğini talep eden Dernek Yönetim Kurulumuza gereken yardım ve desteğin sağlanacağı belirtilmiş, kendileriyle daha sık bir araya gelme talebimiz de olumlu karşılanmıştır.

IFAIMA tarafından 9-11 Haziran Vietnam'ın başkenti Hanoi'de düzenlenen; Ülkemiz adına Genel Müdür Yardımcımız Mehmet ATEŞ, Şube Müdürümüz Azim BUL ile Derneğimiz üyelerinden Seçil ÜÇPINARLAR’ın katıldığı Global AIM Kongresi ile ilgili Dernek Genel Başkan Yardımcımız Orhan KURT tarafından hazırlanan bilgi notu ilişikte sunulmuştur. 

Son olarak tüm üyelerimizle daha etkin bir ilişki modeli geliştirmek üzere tüm havalimanlarımızda görev yapan meslektaşlarımızın kendi aralarında belirleyecekleri bir temsilciyi iletişim bilgileriyle birlikte yönetim kurulumuzun Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine bildirmelerini bekliyoruz.

Siz değerli meslektaşlarımızın yönetim kurulumuzdan haklı beklentilerini karşılayabilmek ve mesleğimiz adına daha da iyi haberler verebilmek umuduyla;

Esen Kalın...